Antywirusy

Kaspersky Internet Security for Android – antywirus dla smartfonów

Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu na polski targ Kaspersky Internet Security for Android, aplikacji bezpieczeństwa przeznaczonej na rzecz smartfonów i tabletów działających pod kontrolą systemu Android.

Wyrób zawiera wszystko, czego potrzebują konsumenci, żeby zabezpieczyć indywidualne urządzenia mobilne dodatkowo przechowywane na nich dowód przed kradzieżą, zgubieniem, szkodliwymi aplikacjami i zagrożeniami internetowymi. Podstawowa wersja Kaspersky Internet Security for Android bywa dostępna darmowo dodatkowo jest dozwolone ją łatwo rozbudować do całkowitej wersji premium. (więcej…)

CryptoPrevent zabezpieczenie przed groźnym oprogramowaniem na dyskach

CryptoPrevent to mały program, chroniący nasz system przed złośliwym oprogramowaniem ransomware o nazwie CryptoLocker, jakie szyfruje pliki na dyskach użytkowników, po czym domaga się zapłacenia okupu w zamian za zdekodowanie danych i odzyskanie do nich dostępu. CryptoPrevent zabezpiecza system poprzez dodanie do rejestru specjalnie spreparowanych obiektów zasad grupy, za sprawą czemu zostaje zablokowane uruchamianie plików wykonywalnych w określonych lokacjach Windows oraz folderach zastosowanych na dowód chwilowe programów WinRAR, WinZip dodatkowo 7zip. Tutaj więcej o bezpieczeństwie w necie. (więcej…)

Emsisoft Internet Security Pack program do ochrony systemu

Emsisoft Net Security Pack to pakiet czterech skryptów jednego producenta, kompleksowo dbających o bezpieczeństwo naszego komputera. Każdy z osobna spośród nich odniósł swego czasu sukces, zyskując krąg stałych użytkowników. Mało tego, nienaruszony pakiet jest – jak zapewnia producent – w pełni kompatybilny z innymi programami antywirusowymi, uruchomionymi w tym samym czasie. W repozytorium Emsisoft Internet Security Pack wchodzą:

(więcej…)

Malwarebytes Anti-Exploit program chroniący komputer

Malwarebytes Anti-Exploit to dobry i efektywny program, jaki samoczynnie chroni przed działaniem rozmaitych exploitów, czy złośliwego skryptu, umożliwiającego przejęcie sprawdzeniu nad danymi dodatkowo komputerem za sprawą lukom bezpieczeństwa w systemie oraz aplikacjach. Istotną funkcją Anti-Exploit bywa osłona przed exploitami 0-day, wobec jakich twórcy systemu lub oprogramowania nie stworzyli do tej pory żadnych poprawek. Typowy antywirus nie poradzi sobie z tego typu zagrożeniem, jest ono po prostu za nieco znane. (więcej…)

UnThreat Free Antivirus program do zabezpieczenia komputera

UnThreat Free Antivirus to bezpłatny wersja programu antywirusowego przeznaczona do ochrony systemu Windows przed takimi zagrożeniami jako wirusy, konie trojańskie, robaki, rootkity oraz komponenty szpiegowskie. Aplikacja funkcjonuje w oparciu o autorski silnik zabezpieczający State-of-the-art Anti-Virus engine, jaki w czasie rzeczywistym śledzi wszystkie odczytywane, zapisywane i kopiowane dowód na dysku laptopa.

(więcej…)

Kingsoft Antivirus bezpłatny program antywirusowy

Kingsoft Antivirus to bezpłatny program antywirusowy chińskiej spółki Kingsoft, służący do ochrony systemu operacyjnego przed różnymi zagrożeniami spośród sieci. W odróżnieniu od innych kodów antywirusowych ma on nowomodny, prosty w obsłudze i nieprawdopodobnie intuicyjny połączenie użytkownika, a także odznacza się niewielkim zużyciem zasobów systemowych. Kingsoft Antivirus oparty został na technice Cloud (tzw. obłok) co znaczy, że niemal wszelkie jego procesy, zasoby i inne elementy przeniesione są na zewnętrzne serwery.
(więcej…)

Kaspersky Anti-Virus zabezpiecza przed szkodliwymi wirusami

Dzień w dzień pojawia się wiele nowych złośliwych kodów, więc ochrona antywirusowa przestała być lekceważona. Współcześnie jest to obwiązek. Nasz pecet potrzebuje skutecznej tarczy antywirusowej, a Ty zasługujesz na software, którym da się łatwo zarządzać. (więcej…)

AVG AntiVirus Free bezpłatny program do ochrony przed wirusami

AVG AntiVirus FREE to przyjazny i bezpłatny program zabezpieczający oferujący podstawową ochronę przed wirusami i zagrożeniami z Globalnej sieci Internet. (więcej…)

Avira Free Antivirus sprawdzony bezpłatny antywirus

Avira Free Antivirus to niezły program antywirusowy. Uważany jest za jeden z dobrych antywirusóww gronie bezpłatnych programów. (więcej…)

PC Tools AntiVirus Free bezpłatny program do ochrony komputera

PC Tools AntiVirus Free to bezpłatna wersja kodu zabezpieczającego. Aplikacja oferuje zasadniczą ochronę przed wirusami, robakami oraz dodatkowo trojanami. (więcej…)